MG DISTRIBUTION

Firma MG DISTRIBUTION powstała w 2007r. Jako dystrybutor chemii elewacyjnej i konserwatorskiej. Od 2007 roku stworzyliśmy sieć przedstawicielstw handlowych na terenie Polski i sukcesywnie ją rozwijamy. Od roku 2010 zostaliśmy generalnym przedstawicielem niemieckiej firmy Coverax-M-Chemie GmbH producenta oryginalnych produktów Coverax i zmieniliśmy nazwę na MGDISTRIBUTION . Zajmujemy się sprzedażą specjalistycznej chemii do oczyszczania, hydrofobizacji oraz zabezpieczenia powierzchni mineralnych jak: cegła, klinkier, piaskowiec, granit, trawertyn, beton, łupek, bazalt, tynki mineralne, farby krzemianowe a także chemii do oczyszczania i ochrony powierzchni drewnianych ,mineralnych z zanieczyszczeń mikrobiologicznych, atmosferycznych oraz sinic. Wykonujemy również usługi mycia elewacji oraz profilaktyką antygraffiti. W odpowiedzi na sugestie klientów od 2010 roku firma poszerza swoja ofertę o specjalistyczne produkty nanotechnologiczne. Produkty te bardzo skutecznie konserwują, oczyszczają oraz zabezpieczają kamień, beton oraz cegłę. Wśród preparatów firmy Coverax M - Chemie GmbH jak i NanoSTONE znajdą Państwo bardzo skuteczne środki służące do zabezpieczenia różnych powierzchni przed graffiti. Oferujemy systemy trwałe, skutecznie chroniące zabezpieczane powierzchnie przez kilka lat jak i systemy tracone - mikrowoski. W naszej ofercie znajdą Państwo również całą gamę zmywaczy farb olejnych (graffiti), skutecznie usuwających napisy z powierzchni zarówno zabezpieczonych jak i takich, które z różnych przyczyn nie zostały pokryte środkami antygraffiti. Posiadamy również produkty do osuszania i tworzenia izolacji poziomych ( iniekcji).

Z uwagi na wymaganie wiedzy technologicznej oraz rozliczne czynniki występujące przy stosowaniu produktów chemicznych w konserwacji architektury, sprzedaży preparatów jest ściśle połączona z doradztwem technologicznym. Prowadzona jest ona wyłącznie poprzez sieć przedstawicieli MGDISTRIBUTION, którzy z największą dbałością doradza, przeszkolą pracowników, a także dostarcza produkty bezpośrednio na plac budowy. Zapraszamy serdecznie do współpracy konserwatorów, architektów, administratorów obiektów a także firmy budowlane specjalizujące się w remontowaniu fasad zarówno obiektów poprzemysłowych jaki i kamienic i małej architektury.

Wiemy dobrze, ze proces restaurowania starego obiektu jest niezwykle odpowiedzialny gdyż wiąże się czasami z konserwacją dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Dlatego MGDISTRIBUTION działając w porozumieniu z dyplomowanymi konserwatorami zabytków pomoże w przygotowaniu planów konserwatorskich, a także na życzenie poprowadzi nadzór nad wykonywana inwestycją. Zapraszamy serdecznie do współpracy konserwatorów, architektów, administratorów obiektów a także firmy budowlane. Mamy nadzieje, ze zainteresuje Państwa oferta naszej firmy i w przyszłości będziemy mogli podjąć wspólne wyzwania.