^Góra


NANOTEC do powierzchni szklanych

KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
Nowej generacji płyn do mycia powierzchni szklanych takich jak: szyby, lustra, elewacje szklane, blaty, ekrany monitorów i odbiorników TV, umywalki, kafle glazurowane. Skutecznie usuwa kurz, zabrudzenia oraz ślady palców. Pozostawia na czyszczonej powierzchni aktywne cząsteczki nanosrebra, które uniemożliwiają rozwój bakterii, grzybów i roztoczy. NANOTEC tworzy powłokę antyelektrostatyczną i dezodoryzującą oraz utrudnia osadzanie się kurzu, co pozwala dłużej utrzymać powierzchnie w czystości. Nie pozostawia smug ani zacieków.
NANOTEC NANO Fresh

KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
Innowacyjny preparat przeznaczony do walki z nieprzyjemnymi zapachami. W odróznieniu od tradycyjnych dezodorantów działających poprzez "nakładanie" zapachu dla stłumnienia nieprzyjemnych woni. NANO FRESH skutecznie i trwale neutralizuje zarówno źródło jak i sam nieprzyjemny zapach. NANO FRESH nanosi się na powierzchnię (tapicerka meblowa i samochodowa, firany, zasłony, tkaniny, skóra itd. )
NANOTEC SANITIZER NPS 200

KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
NPS200 SANITIZER to profesjonalna dezynfekcja powierzchni. SANITIZER zdecydowanie różni się od tradycyjnych produktów tego typu tym, że zawiera nanocząsteczki srebra, które w trakcie odkażania wnikają w odkażaną powierzchnię, w tkaniny, skóry, gąbki, w szpary, mikro pory, pęknięcia, fugi, dylatacje i zarysowania. Produkt posiada właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze na powierzchniach, na które został naniesiony. Po wyschnięciu preparatu pozostają nanocząsteczki srebra i dalej działają antybakteryjnie, tym mocniej im więcej z nich miało możliwość wniknąć do powierzchni. Skuteczność NPS200 SANITIZER obejmuje likwidację przeszło 99% bakterii i grzybów.
NANOTEC do czyszczenia mebli

KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
Nowej generacji płyn do czyszczenia powierzchni drewnianych oparty na nanotechnologii. Skutecznie usuwa kurz, zabrudzenia oraz ślady palców. Dzięki zwartości nanowosków pogłębia naturalny kolor czyszczonej powierzchni i nadaje efekt połysku. Płyn pozostawia na oczyszczonej powierzchni aktywną powłokę, która uniemożliwia rozwój bakterii, grzybów i roztoczy. Cząsteczki nanosrebra nadają powierzchni właściwości dezodoryzujących. NANOTEC utrudnia osadzanie się kurzu, co pozwala dłużej utrzymać powierzchnie w czystości. Nie pozostawia smug ani zacieków.
NANOTEC do czyszczenia plastiku

KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
Nowej generacji płyn do czyszczenia plastików, sprzętu komputerowego i RTV oparty na nanotechnologii. Doskonale usuwa zanieczyszczenia, zarówno z powierzchni gładkich jak i porowatych. Zabezpiecza czyszczone powierzchnie na długi czas przed rozwojem bakterii, grzybów i roztoczy. NANOTEC utrudnia osadzanie się kurzu, co pozwala dłużej utrzymać powierzchnie w czystości. Nie pozostawia smug ani zacieków.
NANOTEC do czyszczenia podłóg drewnianych

KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
Nowej generacji skoncentrowany płyn do mycia i pielęgnacji podłóg laminowanych, drewnianych i lakierowanych oparty na nanotechnologii. Dzięki s tarannie opracowanej formule, zawierającej nanowoski oraz nanocząseczki srebra, pogłębia naturalny kolor podłóg, tworząc na jej powierzchni aktywną powłokę hamującą rozwój bakterii i roztoczy. Nadaje powierzchni właściwości antypoślizgowe, dezodoryzujące oraz antystatyczne, zapewniając czystość przez długi czas.
NANOTEC do prania dywanów i tapicerek

KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
Nowoczesny skoncentrowany szampon do mycia wszelkich dywanów, wykładzin podłogowych, tapicerek tkaninowych meblowych i samochodowych oparty na nanotechnologii. Dzięki starannie opracowanej formule skutecznie czyści i usuwa plamy. Nanocząstki srebra, które po procesie czyszczenia wnikną w głąb włókien będą aktywnie zapobiegać rozwojowi bakterii i drobnoustrojów. Szampon pozostawia na długi okres aktywną powłokę o działaniu dezodoryzującym oraz antystatycznym.
NANOTEC do żelazek

KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
NANOTEC do żelazek. Profesjonalny preparat antybakteryjny o długotrwałym działaniu przeznaczony do prasowania odzieży. Dzięki bakterio- i grzybobójczemu działaniu nanosrebra, NANOTEC pozwala przedłużyć świeżość prasowanej odzieży, hamuje rozwój roztoczy oraz ogranicza powstawanie zapachu potu. Przeznaczony jest do prasowania bielizny, odzieży codziennej, roboczej, pościeli oraz wszelkiego rodzaju materiałów. Posiada właściwości antyalergiczne. Idealnie nadaje się do wykorzystania w przemyśle pralniczym jak i w codziennym zastosowaniu, zapewniając stałą ochronę.
NANOTEC do mycia podłóg

KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
Nowej generacji skoncentrowany płyn do mycia i pielęgnacji podłóg glazurowanych, ceramicznych, terakoty i PCV oparty na nanotechnologii. Dzięki odpowiednio przygotowanej formule, zawierającej nanowoski oraz nanocząsteczki srebra, pogłębia naturalny kolor podłogi, tworząc na jej powierzchni aktywną powłokę hamującą rozwój bakterii i roztoczy. NANOTEC do podłóg nadaje powierzchni właściwości dezodoryzujące oraz antyelektrostatyczne. Zapewnia czystość i bezpieczeństwo przez długi czas. Nie pozostawia smug
NANOTEC do płukania tkanin

KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
Profesjonalny preparat antybakteryjny o długotrwałym działaniu przeznaczony jako dodatek do prania bielizny, odzieży codziennej, roboczej oraz wszelkiego rodzaju materiałów i tkanin. Zastosowanie nowej formuły z wy-korzystaniem nanocząsteczek srebra zawartych w preparacie oprócz podstawowych właściwości tj. usuwania nie-przyjemnego zapachu, chroni go przed rozwojem bakterii i grzybów a także posiada właściwości antyalergiczne i antystatyczne. Idealnie nadaje się do wykorzystania w przemyśle pralniczym jak i w codziennym zastosowaniu, zapewniając ochronę nawet do kilku prań.
NANOTEC stay-clean do kabin prysznicowych i ceramiki

KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
NANOTEC stay-clean do kabin prysznicowych i ceramiki to nanotechnologiczny impregnat chroniący zabezpieczone powierzchnie przed brudzeniem. Preparat tworzy bardzo trwałą nano-powłoke, która idealnie zabezpiecza powierzchnie ze szkła, płytek ceramicznych i gresu przed pozostawaniem osadów, mydlin oraz innych zabrudzeń. Dzięki stosowaniu preparatów NANOTEC stay-clean do pielęgnacji powierzchni nie będa juz potrzebne agresywne detergenty. Aby utrzymać czystość zabezpieczonych powierzchni, wystarczy raz na parę dni przetrzeć je suchą lub wilgotną szmatką.
NANOTEC stay-clean do plexi, akrylu i tworzyw sztucznych

KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
NANOTEC stay-clean do plexi, akrylu i tworzyw sztucznych to nanotechnologiczny impregnat chroniący zabezpieczone powierzchnie przed brudzeniem. Preparat tworzy bardzo trwałą nano-powłokę, która idealnie zabezpiecza powierzchnie z plexiglass'u, akrylu, poliwęglanu i innych tworzyw sztucznych przed pozostawaniem osadów, mydlin oraz innych zabrudzeń. Dzięki stosowaniu preparatów NANOTEC stay-clean do pielęgnacji powierzchni nie będą już potrzebne agresywne detergenty. Aby utrzymać czystość zabezpieczonych powierzchni, wystarczy raz na parę dni przetrzeć je suchą lub wilgotną szmatką.
NANOTEC stay-clean doochrony plyt grzewczych, ceramicznych i indukcyjnych
KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

Kompleksowy zestaw służący do trwałej ochrony grzewczych płyt ceramicznych oraz płyt indukcyjnych. Dzięki wykorzystaniu nanotechnologii preparat doskonale oraz trwale chroni powierzchnię płyt przed przywieraniem zabrudzeń. Zestaw zawiera preparat czyszczący, służący do przygotowania powierzchni oraz preparat tworzący powłokę ochronną. Zestaw jest łatwy i bezpieczny w użyciu. Zestaw wystarcza wystarcza na pięć aplikacji.
NANOTEC do czyszczenia komputerów
KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

NANOTEC do czyszczenia komputerów to kompleksowy zestaw przeznaczony do czyszczenia komputerów przenośnych i stacjonarnych, kas fiskalnych, telefonów, sprzętu AGD itp. Zestaw zawiera dwa preparaty oraz rękawice czyszczace. Preparat NANOTEC do ekranów przeznaczony jest do czyszczenia wszelkiego rodzaju ekranów monitorów, telewizorów, telefonów, obiektywów i ekranów fotograficznych itp. Srodek ma doskonale wlasciwosci czyszczace oraz pozostawia na czyszczonej powierzchni powlokę o dzialaniu antystatycznym, antybakteryjnym oraz antygrzybicznym. Preparat NANOTEC do klawiatur przeznaczony jest do czyszczenia klawiatur i obudów laptopów. Na czyszczonej powierzchni pozostawia powlokę ochronną o dzialaniu antystatycznym, antybakteryjnym oraz antygrzybicznym. Regularne stosowanie preparatów serii NANOTEC znacznie ogranicza rozwój chorobotwórczych roztoczy, bakterii i grzybów na czyszczonych powierzchniach. Produkty sa przyjazne alergikom.
NANOTEC stay-clean do elewacji szklanych

KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
NANOTEC stay-clean do elewacji szklanych to nanotechnologiczny impregnat chroniący zabezpieczone powierzchnie szklane przed brudzeniem. Preparat tworzy bardzo trwałą nano-powłokę, która zabezpiecza powierzchnie ze szkła i płytek ceramicznych przed osadami, zaciekami, plamami i innymi zabrudzeniami. Dzięki stosowaniu preparatów NANOTEC stay-clean do pielęgnacji powierzchni nie będą już potrzebne agresywne detergenty. Aby utrzymać czystość, zabezpieczone powierzchnie wystarczy raz na parę tygodni przetrzeć suchą lub wilgotną szmatką.
NANOTEC stay-clean do chromu i metali
KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

NANOTEC stay-clean do chromu i metali to nanotechnologiczny impregnat chroniących zabezpieczone powierzchnie przed brudzeniem i plamami. Preparat tworzy bardzo trwała nano-powłoke, która zabezpiecza powierzchnie z chromu, aluminium czy stali nierdzewnej przed pozostawaniem osadów, zacieków, mydlin oraz innych zabrudzeń. Dzieki stosowaniu preparató NANOTEC stay-clean do pielegnacji powierzchni nie będą juz potrzebne agresywne detergenty. Aby utrzymać czystość, zabezpieczoną powierzchnie wystarczy raz na parę dni przetrzeć suchą lub wilgotną szmatką.
NANOTEC stay-clean do chromu i metali
KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

NANOIMPREGNAT HYDROFOBOWY do tkanin i odzieży to nowoczesne rozwiązanie trwałej impregnacji materiałów tekstylnych, skór oraz zamszów. NANOIMPREGNAT HYDROFOBOWY zabezpiecza kurki, buty, spodnie, suknie, marynarki bądź T-shirty przed nasiąkaniem wodą podczas deszczu, oraz przed plamami powstalymi w skutek rozlania m.i. wina, soku czy też tłustych plam z rosołu, przy tym nie zmieniając właściwości danego materiału. Preparat dzięki możliwości przenikania włókien do skali nano-metrów, jest w stanie zabezpieczyć włókna przed powstawaniem nawet najbardziej uciążliwych plam bedąc jednocześnie przyjaznym dla zdrowia człowieka.

NANOIMPREGNAT HYDROFOBOWY to preparat impregnujący, który wnikając w strukturę włókien zapewnia ochronę pokrytego materiału zarówno przed deszczem, jak i przed zabrudzeniami takimi jak: kawa, soki, napoje, czy nawet ketchup!!!
NANOTEC nanoimpregnat antyzapachowy do obuwia
KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

NANOTEC antyzapachowy do obuwia. NANOTEC to bakteriostatyczny preparat do ochrony wnętrza obuwia przed przykrymi zapachami, bakteriami i grzybami. Skutecznie i przez długi okres chroni obuwie przed powstawaniem nieprzyjemnych woni. Preparat przeznaczony jest do ochrony obuwia codziennego użytku, butów narciarskich, łyżew, obuwia sportowego, obuwia roboczego, rolek itp. Preparat można stosować do zabezpieczenia pianek i kombinezonów do sportów wodnych.
NANOTEC nanoimpregnat hydrofobowy do dywanów

KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
Preparat NANOTEC NANOIMPREGNAT do DYWANÓW jest nanotechnologicznym impregnatem na bazie wody przeznaczonym do profesjonalnego i trwałego zabezpieczenia dywanów i wykładzin oraz skór zwierzęcych. Produkt ten reagując z powierzchnia wytwaza wokół włókien niewidoczną powłokę grubości kilku nanometrów, która chroni każde wkłókno przed kontaktem z wodą, brudem, sokami, kawą. winem czerwonym, tłuszczami itp. Nasz produkt zapewnia: zachowanie barwy i wrażenia dotyku pokrytego materiału po aplikacji, bezpieczeństwo i łatwość aplikacji oraz użycia, możliwość wielkokrotnego nanoszenia bez uszczerbku materiału, odpornośc na chemiczne czyszczenie, możliwośc prania pokrytego materiału, neutralność dla zdrowia człowieka i zwierząt.
NANOTEC nanoimpregnat hydrofobowy to tkanin i mebli
KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

Preparat NANOTEC DO TKANIN jest nanotechnologicznym impregnatem na bazie wody przeznaczonym do profesjonalnego i trwałego zabezpieczenia materiałów tekstylnych i skórzanych przed różnego rodzaju zabrudzeniami. Produkt reagując z powierzchnią wytwarza wokół włókien niewidoczną powłokę grubości i kilku nanometrów, która chroni materiał przed kontaktem z wodą, brudem, sokami, kawą, winem czerownym i tłuszczami.
NANOTEC powłoka hydrofobowa do elewacji szklanych

KARTA INFORMACYJNA PRODUKTU

KARTA CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
NANOTEC stay-clean do elewacji szklanych to nanotechnologiczny impregnat chroniący zabezpieczone powierzchnie szklane przed brudzeniem. Preparat tworzy bardzo trwałą nano-powłokę, która zabezpiecza powierzchnie ze szkła i płytek ceramicznych przed osadami, zaciekami, plamami i innymi zabrudzeniami. Dzięki stosowaniu preparatów NANOTEC stay-clean do pielęgnacji powierzchni nie będą już potrzebne agresywne detergenty. Aby utrzymać czystość, zabezpieczone powierzchnie wystarczy raz na parę tygodni przetrzeć suchą lub wilgotną szmatką.


Wszelkie prawa zastrzezone Coverax Distribution 2009
Tagi: nano, nanotechnologie, nano-coating, nano zabezpieczenia, ns 10, ns 30, nano facade, nano glas, mikrowoski, korozja, nanofuga, zabrudzenia, środki czyszczące, ceramiczne, chemia konserwatorska, wilgoć, pleśń, grzyby, uniwersalny oczyszczacz, kleje do bilbordów, konserwaja zabytków, Impregnacja, oczyszczanie, hydrofobizacja, zaprawy konserwatorskie, uzupełnianie ubytków, spoinowanie, chemia elewacyjana, antygraffiti, sinice, zaplamienia cementowe, brud atmosferyczny, piaskowiec, granit, klinkier, cegła, cegła holenderska, beton, iniekcje, preparaty do iniekcji, zabezpieczenie budynków, izolacje, Murolin, muroli 2, murolin 3, wendro, reinfix, siloxan, siloxan 190, siloxan 290, siloxan 390 AG siloxan 190 F, siloxan 290 F, Waxel WE, Ac 100, izolacje, powierzchnie mineralne, kamień naturalny, elewacja, fasady, ochrona, coverax, coverax distribution, coverax m chemie, grunty, powłoki, bezpowłokowe, usuwanie graffiti, oleofobowe, olejofobowe, pielęgnacja kamieni, marmur, wapień polerowany, trawertyn, niechłonne powierzchnie, powierzchnie chłonne, zabrudzenia, warunki atmosferyczne, zabezpieczenia kamieni, łupki, podłoże mineralne, ochrona kamienia, porowatych kamieni, nasiąkliwych, poliuretany, coatex special nv, coatex special we, stay clean ns 60, stay clean ns 90, impregnat wodny, impregnat rozpuszczalnikowy.